Autiņbiksītes

Kāpēc izvēlēties Huggies autiņbiksītes?

Ģimenē ienākot mazulim, mainās dzīves ritms un iepirkuma groza saturs, dominējot autiņbiksītēm. To izvēle ir svarīga, lai mazulis justos komfortabli. 

Autiņbiksītes nonāk tiešā konktaktā ar mazuļa ādu, tāpēc svarīgi izvēlēties labāko no piedāvājumā. Svarīgi ņemt vērā, gan autiņbiksīšu piemērotību mazulim, gan to sastāvu. 

Pasaulē ir pieejami dažādi zīmoli, kas piedāvā autiņbiksītes. Tāpēc nav viegli izvēlēties vispiemērotākās un labākās savam mazulim.

Šajā rakstā uzzini, kas ir labākās autiņbiksītes mazulim, kā arī, kur iegādāties Huggies autiņbksītes par labām cenām.

Huggies logo

Par Huggies

Huggies ir amerikāņu zīmols, kas ir viens no vadošajiem autiņbiksīšu nozarē visā pasaulē.

Huggies tirgū ienāca 1968.gadā. Un līdz pat šodienai, daudz, kas ir mainījies, lai piedāvātu pašu labāko, kas palīdzētu mazuļiem justies komfortā.

Inovācija,veselības aprūpe un zinātnes mantojums – tā sevi raksturo Huggies. Zīmola mērķis ir mazuļiem nodrošināt aprūpi, kas tiem nepieciešama, lai viņi attīstītos.

Lai mazulis un tā āda tiktu saudzēta, labākie Huggies speciālisti, nepātraukti uzlabo un ievieš jauninājumus Huggies klāstā. 

Huggies Elite Soft

Huggies produkti

Huggies autiņbiksītes izstrādātas, lai apmierinātu mazuļa ādas unikālās vajadzības. Huggies rūpējās, lai autiņbiksītes būtu maigas un drošas pat visneaizsargātajiem mazuļiem. Lai pielāgotos, katra mazuļa vajadzībām, Huggies autiņbiksītes ir pieejamas dažādos izmēros. Huggies autiņbiksītes ir kopā ar mazuli no dzimšanas līdz pat pirmajiem soļiem un bērnudārza gaitām. Radot komfortu ikvienā vecumā.

Huggies salvetes ir paredzētas, lai tīrītu mazuļa ādu. Kopš 1990.gada, Huggies sāka ražot augu bāzes salvetes. To izgatavošanā izmantojot tikai sastāvu, kuru rūpīgi atlasījusi ekspertu komanda. Tādējādi nodrošinot mazuļa ādai labāko. Izvairoties no kairinājuma un alerģiskas reakcijas iespējamības radīšanas.

Izvēlēties Huggies vai Pampers

Huggies autiņbiksītes vs Pampers autiņbiksītes

Huggies autiņbiksīšu lielākais konkurents ir Pampers autiņbiksītes. Šie abi zīmoli ir vadošie autiņbiksīšu zīmoli pasaulē. 

Pampers ražo Procter&Gamble. Zīmols tika dibināts 1961.gadā. Sākotnēji piedāvātās autiņbiksītes mazuļiem bija neērtas, apjomīgas, kas nespēja radīt komfortu, ne mazuļiem, ne viņu vecākiem. Laika gaitā, Pampers sāka piedāvāt mīkstas, ērtas un mazuļiem patīkamas autiņbiksītes. Kļūstot par vienu no vadošajiem autiņbiksīšu zīmoliem pasaulē.

Lai noskaidrotu autiņbiksīšu zīmolu priekšrocības un trūkumus, veicām nelielu apskatu:

  • Abi zīmoli ir ērti mazuļiem un jaundzimušajiem. Tomēr pastāv uzskats, ka Pampers ir labāks jaundzimušajiem, savukārt, Huggies vecākiem mazuļiem.
  • Gan Huggies, gan Pamapers autiņbiksītēm ir indikators, lai noteiktu, kad tās ir jānomaina.
  • Huggies ir nedaudz lētāki par Pampers autiņbiksītēm.
  • Huggies piedāvā plašāku autiņbiksīšu izvēli – gan izmēros, gan cenu kategorijās.
  • Huggies autiņbiksītes sevi ir pierādījušas kā stilīgākās autiņbiksītes. To iepakojums ir piesaistošāks, spilgtākās krāsās. Radot par sevi noskaņu – aktivitātes un darbība. 

Huggies autiņbiksītes piedāvā produkta līniju, kas pielāgota bērniem, kuri ir aktīvi, sākuši staigāt, rāpot, lai tiem būtu ērti pārvietoties. Kā arī produkta līniju, kas paredzēta atsevišķi puikām un meitenēm. Ērti uzvelkamas Huggies autiņbiksītes, kas savu uzmanību piesaista ar krāsainiem zīmējumiem. 

Tikai vecāki spēs izvēlēties labāko, savam mazulim. Bet lai atrastu piemērotākās autiņbiksītes, iespējams jāizmēģina dažādi zīmoli.

Šis raksts bija kā neliels ieskats autiņbiksīšu pasaulē, kurā šoreiz vēlamies izcelt Huggies autiņbiksītes. Iespējams šīs būs tās, kas mazulim spēs nodrošināt nepieciešamāko – komfortu un labsajūtu.

Par vislabākajām cenām tās var iegādāties ABRANDS.lv interneta veikalā kā arī ABRANDS Cash & Carry veikalos.

Lasi arī citus interesantus un noderīgus rakstus mūsu blogā GAUME.LV