Seriāls O.C.

“O.C.” ir amerikāņu pusaudžu  seriāls, kurš guva leilu popularitāti. Režisors ir Josh Schwartz, un šo seriālu sākotnēji raidīja pa Fox tīklu visā  Amerikā no 2003. gada 5. augusta līdz 2007. gada 22. februārim, un tam kopumā bija četras sezonas.

Seriāla stāsts koncentrējas uz Ryan Atwood, satraukto un sarežģīto jaunekli, kuru adoptējusi bagāta ģimene. Stāsts aplūko kultūras sadursmi starp ideālistisko Cohen ģimeni un seklīgo, materiālistisko un slēgto domu kopienu, kurā viņi dzīvo. Sērijā ietilpst postmodernisma elementi, un tā darbojas kā melodrāmas un komēdijas sajaukumu.

Šīs sērijas pirmizrāde tika augsti novērtēta, un bija viena no populārākajām jaunajām televīzijas sezonas 2003-2004 gada filmām. To plaši sauca par popkultūras fenomenu un no kritiķiem saņēma galvenokārt pozitīvas atsauksmes. Tomēr, ar laiku vērtējumus turpināja samazināties. Zemo reitingu dēļ tas tika atcelts 2007. gada sākumā, pat pēc tam, kad tika iesniegts tiešsaistes pieteikums, kurā tika saņemti vairāk nekā 700 000 parakstu turpināt seriāla filmēšanu.

Sižets

Pirmajā sezonā uzmanība ir pievērsta Ryan Atwood, kurš ierodas Newport Beach, lai dzīvotu ar jauno ģimeni, kas viņu aizved pēc tam, kad viņa māte viņu nolaupīja. Galvenā pirmās sezonas tēma ir kultūras šoks, ko piedzīvo Ryan, bet viņš ātri sadraudzējas ar Setu Cohenu un sāk romantiskas attiecības ar Marissu Kūperu. Lai gan viņš nāk no ļoti atšķirīgām vietām, Ryan drīz atklāj, ka arī šeit cilvēki saskaras ar to pašu, ko viņs – ģimenes konflikti, pašnodarbinātība, finanšu grūtības. Attiecības starp Ryan un Marissa uzplaukst, kad viņš atbalsta viņu, kad viņas vecāki šķiras.

Seriālā “O.C.” otrajā sezonā turpinās sarežģītās, bet romantiskās attiecībām starp Ryan un Marissa, Setu un Summer, Sandy un Kirsten. Izrādes veidotāja Josh Schwartz paziņoja, ka 2.sezonā šovs “vairs nebūs par Ryan pagātni, tagad tas būs par Ryan nākotni”

Trešajā sezonā ir daudzas dinamiskas pārmaiņas attiecībā uz attiecībām, un par varu sabiedrības vidū. Pirmkārt, Marissa tiek izraidīta no ostas skolas. Cooper ģimene, cieš naudas grūtības, un ir spiesta pārcelties uz treileru parku. Vairāk es Jums nevēlos atklāt, jo varbūt ir vēl tādi cilvēki, kuri šo seriālu nav redzējuši. Šis ir viens no seriāliem, kas ir ieguvuši lielu slavu.